Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Estetik Ameliyatlar

 

Günümüzde birçok kişi ünlülerin en çok hangi estetik ameliyatları tercih ettiğini merak ediyor, çünkü birçok kişinin en büyük hayallerinden biri onlar kadar güzel görünebilmek.

Bazıları umursamıyor gibi görünse bile herkes görünüşüne önem verir.
Hatta bazılarımız görünüşünü biraz daha fazla umursayabiliyor. Kişinin vücudunda beğenmediği bir bölgesi varsa bu durum onu ​​ömür boyu rahatsız edebilir. Özellikle ünlüler her zaman ekranda oldukları için eleştiriye daha çok açıklar. Bu durumun sonucunda bazı ünlüler her zaman muhteşem görünmek için birden fazla ameliyat geçiriyor.
Başta Hollywood yıldızları olmak üzere tüm dünya artık estetik sayesinde istedikleri görünüme kavuşma şansına sahip. Ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlara yakından bakalım.

Hollywood'daki Ünlülerin En Sevdiği Estetik Ameliyatları

Dünyadaki hemen hemen herkes Hollywood'daki birçok ünlünün küçük ya da büyük çaplı estetik operasyonlar geçirdiğini biliyor. Ve ünlülerin estetik ameliyatları normalleştirdiklerini söyleyebiliriz. Dünyada en sık yapılan işlemler botoks ve dolgu işlemleridir. Bununla birlikte ameliyat kategorisine giren ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlar da bulunmaktadır.

Meme Küçültme:

Meme küçültme estetiği genellikle hamilelik sonrası meme sarkmaları için tercih edilir. Ancak doğuştan memesi büyük olan kişiler de boyun ve sırt ağrılarından dolayı bu ameliyatı tercih edebilirler. Bu bir sıkıntı gibi görünmese de, aslında bir sağlık sorunudur.

"Middle" dizisinin yıldızı Patricia Healon, hamilelik sonrası sorunları nedeniyle 2003 yılında ameliyat oldu. Bu ameliyattan sonra rahatladığını ve artık kıyafetlerinin içinde kendini daha rahat hissettiğini söyledi. Estetik ameliyatları en çok tercih eden ünlüler arasında yer alan meme küçültme estetiğini "Modern Family" dizisinin yıldızı Ariel Winter, ağrı yaşadığı için tercih etti.

Meme Büyütme:

Meme büyütme estetiği, Iggy Azalea, Cardi B, Kaley Cuoco, Anna Faris gibi birçok ünlü ismin tercih ettiği bir estetik ameliyattır. Daha büyük göğüslere sahip olmak isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği bu operasyonu Milano Klinik'te yaptırmak mümkündür.

Türkiye'de en sevilen ünlü estetik ameliyatları da dahil olmak üzere birçok ameliyat deneyimli doktorlar tarafından yapılmaktadır. Bu operasyon ile kişiler daha feminen bir görünüme kavuşmaktadır. Küçük göğüslerden şikayet eden birçok kişinin tercihlerinden biridir.

Botoks:

Botoks bir operasyon değildir. Ve Botox vücudun birçok bölgesine uygulanabilir. Ağrısız bir operasyondur. Bu ameliyatın en çok tercih edilen estetik ameliyatlardan biri olmasının nedeni ağrısız bir şekilde yapılabilmesidir. Özellikle yaşlanmanın neden olduğu kırışıklıkların azaltılmasında etkilidir. Botox sadece Hollywood yıldızları tarafından değil, Türkiye'de birçok kadın ve erkek tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde Milano Clinic gibi doktorların güvenilir olduğu hastanelerde estetik ameliyatlar çok iyi yapılmaktadır.

Rinoplasti:

Ülkemizin megastarı Tarkan'dan Hollywood divası Dolly Porton'a kadar birçok kişi bu ameliyatı oldu. Günümüzde rinoplasti dünyada en sık yapılan ameliyattır. İkinci kez yapılan bu ameliyatın çeşidine revizyon rinoplasti denir. Bu uygulama neredeyse rinoplasti kadar yaygındır. Bazı kişiler Milano Kliniğine gelirken sadece burun ucunu kaldırmak isterler ya da nefes alma sorunları ile gelirler. Kişi için hangi ameliyatın daha uygun olduğunu belirlemek için bir doktora danışmak gerekir. Burun yüzümüzün ortasında bulunan bir organ olduğu için görünüşümüzde büyük bir fark yaratabilir. Bu da insanların özgüvenlerinde muazzam bir artışa yol açıyor. Ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlardan biri olmasının nedeni bu olabilir.

Liposuction (Yağ Aldırma):

Muhtemelen göbekli çok fazla Hollywood yıldızı görmemişsindir. Bu kadar çok çalışarak ve egzersiz yaparak nasıl zaman geçirdiklerini merak ediyorsanız bu bölüm sorularınızı yanıtlıyor. Liposuction ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlardan biridir. Çünkü liposuction sayesinde egzersiz yapmadan istediğiniz fit görünüme kavuşabilirsiniz. Vücut yağı bir dezavantaj gibi görünse de klinikte avantaj haline gelebilir. Sevmediğiniz vücut bölgelerindeki yağları gidermek ve daha kıvrık görünmenizi sağlamak için kullanılabilir. Bu sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

Ünlülerin en popüler estetik ameliyatlarından bazılarından bahsettik. Ancak bu ameliyatlardan basit gibi görünenlerin dahi deneyimli doktorlar tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü iyi gitmeyen operasyonlar istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu, kendinize olan güveninizi kaybetmenize neden olabilir. Bu yüzden en deneyimli doktorları aramalı ve aklınıza takılan soruları onlara sormalısınız.

Bugün birçok ünlü estetik operasyon için Türkiye'ye geliyor. Çünkü deneyimli doktorlar ve lüks bakım koşulları sayesinde insanlar hem tatile gidebiliyor hem de ameliyat olabiliyor. Doğal olarak güzel olduğunuzdan eminiz, ancak bir şeyden hoşlanmıyorsanız, soru sormaktan çekinmeyin. Klinikle iletişime geçerek randevu alabilir ve kafanızdaki şüphelerden kurtulabilirsiniz.

Önceki yazımızı http://milano.liteajans.com/meme-asimetrisi-sebepleri-nelerdir/ linkinden okuyabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)