Ünlü Futbolcular ve Estetikleri

Futbol dünyanın en popüler ve izlenen sporudur, bu nedenle tanınmış ve popüler futbolcular görünümlerine özen gösterirken, en büyük yıldızlardan bazıları görünümleri için estetik cerrahiye yönelmektedir. İsmini sıkça duyduğumuz birçok futbolcu estetik yaptırmaktadır. Gelin hep birlikte ünlü futbolculara ve estetiklerine bir göz atalım.

Ünlü Futbolcular ve Estetikleri

Rene Higuita ve Estetikleri

Ünlü futbolcular ve estetikleri listesinin başında ise kalecilik kariyeri ile tanınan Kolombiyalı Rene Higuita yer alıyor. 2005 yılında Kolombiyalı kaleci, görünüşünü iyileştirmek için bir realite televizyon programında estetik ameliyat geçirmeye karar verdi. Rene Higuita, "Çirkin René olmaktan bıktım, yakışıklı René olmak istiyorum" diyerek dış görünüşünü beğenmediğini ve estetik ameliyat olmaya karar verdiğini söyledi. 

The Guardian, Rene'nin estetik ameliyatı ile ilgili olarak, ünlü futbolcunun ameliyatı ve ameliyat sırasında gerçekleştirilen operasyonlarla ilgili şu sözleri dile getirdi: "Higuita, televizyonda burun estetiği ameliyatı, silikon çene implantı, cilt soyma, göz kapağı derisi ameliyatı, 'agresif' liposuction yaptırdı. Kolombiya'nın 'en çirkin ikonu' seçildikten sonra karın kası ameliyatı olmaya karar verdi. Bir dizi estetik operasyon geçiren ünlü futbolcu, estetik yaptırdıktan sonra hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyileştiğini hissettiğini de ifade etti.

David Beckham ve Estetikleri

David Beckham, futbolculuğunun yanı sıra yakışıklı ve karizmatik karakteriyle de dikkat çekiyor. Kişinin vücudunda beğenmediği bölgeleri değiştirmenin yanı sıra güzelliğini ve çekiciliğini uzun süre koruyabilmesi için estetik operasyonlar yaptırmak oldukça tercih edilmektedir.

Bu duruma örnek olarak; David Beckham'ın kozmetik cerrahi tedaviler geçirdiğine dair spekülasyonlar oldu, ancak hiçbir şey kanıtlanamadı. Yıllar içinde pek çok görünür değişiklik ile, bir futbol süperstarının görünüşünün kozmetik cerrahi tarafından korunduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle ünlü futbolcular ve estetikleri listesinde yer alan bir diğer isim de David Beckham’dır.

David Beckham'ın hayatında, botox olarak bilinen kırışıklık önleyici enjeksiyonların olabileceği zamanlar olduğuna inanılıyor. Tedavi olduğu söylenen yerler alnı ve kaşları. Bu cerrahi olmayan tedavi, kaşları yumuşatacak ve kaş çatma / ifade çizgilerini azaltacaktır, ancak bunlar yine de kozmetik operasyonlardır.

Cristiano Ronaldo ve Estetikleri

Ünlü futbolculara ve estetiklerine baktığımızda akla gelen bir diğer isim de Cristiano Ronaldo. Futbol sahasındaki yeteneğinin yanı sıra mükemmel görünümüyle de tanınan Ronaldo, şüphesiz yıllar içinde imajını keskinleştirdi ve bir spor süper yıldızına dönüştü. Manchester United formasını giydiğinden beri Portekizli bir dönüşüm geçiriyor. Yıllar boyunca birkaç, yüz kozmetik prosedürü geçirdi. Bu, zengin yaşam tarzına katkıda bulundu ve onu futbol sahasındaki yeteneğini azaltmadan reklamlarda ve dergilerde tekrar eden bir imaj haline getirdi.

Gözlerinin ve alnının etrafına dolgu yaptırmış gibi görünüyor. Cildi şimdi neredeyse pürüzsüz görünüyor. Bu yüzden ünlü futbolcular ve estetikleri listesinde Ronaldo'nun adını görebiliyoruz. Cildinin böyle görünmesi için bir noktada dolgu yaptırmış olabileceğine dair söylentiler var. Dolgular, ağız çevresindeki gülümseme çizgileri gibi zamanla derinleşen çizgilerin olduğu bir alanı doldurur.

Ronaldo'nun yüzü şu anda pürüzsüz, bu da cilde sıvı halde enjekte edilen dolgu maddelerinden kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca Ronaldo'nun burnunun ucunu aşırı derecede olmasa da düzelttiği için ameliyat olmuş olabileceğine dair söylentiler de var. Ronaldo'nun burnu bugün on yıl öncesine göre daha küçük görünüyor.

Wayne Rooney

Ünlü futbolculara ve estetiklerine baktığımızda bir diğer estetik işlem de saç ekimidir. Hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen saç ekimi, ünlü futbol yıldızı Wayne Rooney tarafından tercih edilen bir işlem olmuştur. İngiliz yıldız, çocukluğundan beri genetiğine atfedilen kelliğiyle biliniyor. Sonuç olarak, Rooney kelliğinin daha görünür hale gelmesini önlemek için saç ekimi kullanmaktan çekinmedi. Estetik operasyon denilince saç ekimi akla gelmese de estetik işlemler arasında yer alan ve ünlü futbolcular ve estetiklerinde sıklıkla kullanılan bir estetik işlem türüdür.

Plastik Cerrahi ve Milano Klinik

Ünlü futbolcular ve estetiklerini  en iyi kalitede gerçekleştiren, kalifiye hekimleri ve yetkin personeli sayesinde hastalarına son derece güvenli ve doğru estetik sunmaktadır. Milano Klinik tüm bunları meme cerrahisi, yüz cerrahisi, vücut estetiği, popo estetiği gibi birçok vücut bölgesinde kozmetik cerrahi ve plastik cerrahi sağlamak için kullanıyor.

Milano Klinik, çeşitli endüstrilerdeki müşterilere hizmet verme konusundaki kapsamlı uzmanlığıyla, ünlü futbolcularda ve estetiklerinde kullanılan diğer prosedürlerin yanı sıra rinoplasti, burun germe ameliyatı, yüz germe ameliyatı, göz kapağı estetiği ameliyatı ve yüz yağ transferi konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca yüzdeki yağ transferi, alın germe estetiği gibi alanları kapsayan yüz ameliyatı da mevcuttur. Tüm bu yüz cerrahisi sektörlerine ek olarak; liposuction, boyun germe ameliyatı, kol ve sırt germe, meme küçültme estetiği ameliyatı olmak üzere vücut estetiği alanında hizmet veren bir markadır. Milano Klinik, tedavi tekniklerini daha iyi hizmet, en yeni teknik seçenekler, alanında uzman hekimler, sağlık profesyonelleri ve sağlık alanındaki kadrosuyla hastalarına ulaştıracak.

Ünlü futbolcular ve estetikleri herkes tarafından merak ediliyor ve kimileri de bu estetiği örnek alarak uygulamak istiyor. Milano Klinik, tedavi tekniklerini daha iyi hizmet, en yeni teknik seçenekler, alanında uzman hekimler, sağlık profesyonelleri ve sağlık alanındaki kadrosuyla hastalarına ulaştıracak.

Önceki yazımıza http://milano.liteajans.com/tom-cruise-plastik-cerrahi-operasyonlari/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)