Ünlü Basketbolcular ve Estetikleri

Basketbol dünyada belki de en çok takip edilen spor dallarından biridir ve en büyük hayran kitlesine sahiptir. Zor, ağır ve bire bir spor olduğu için maçlar her zaman zorlu ve acımasız darbelere ev sahipliği yapar. Bu durumlarda etkilenen ünlü basketbolcular ve estetikleri söz konusu olabilir.

Sürekli ekran başında olan, maç oynayan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan basketbolcuların bazı durumlarda estetik cerrahi çözümlerine başvurması oldukça fazla görülmektedir ve bu nedenle ünlü basketbolcular ve estetikleri de sıklıkla konuşulmaktadır.

Devin Booker ve Burun Kırığı

Ünlü basketbolcular ve estetikleri bazı durumlarda sağlık sorunları nedeniyle de yapılabilmektedir ve bu duruma Devin Booker örnek gösterilebilir. Devin Armani Booker, şu anda Ulusal Basketbol Birliği'nin Phoenix Suns takımında oynayan ABD'li profesyonel bir basketbol oyuncusudur. Phoenix Suns'ın şutör guardı Devin Booker, Los Angeles Clippers'a karşı basketbol oynarken burnu kırıldı.

Maç sırasında aldığı darbe nedeniyle burnu kırılan Booker, maçı bırakmak zorunda kaldı. Hemen ardından kırılan burnuna müdahale edilen ünlü basketbolcu, burnunun eski formuna kavuşabilmesi ve kırığın tedavi edilebilmesi için burun ameliyatı olmak zorunda kaldı. Burun estetiği olan basketbolcu, ameliyattan sonra birkaç maç koruyucu yüz maskesi takmıştır.

Ünlü Basketbolcular ve Estetikleri

Tim Legler ve Yeni Görünümü

Ünlü basketbolcular ve estetik listesinde yer alan bir diğer isim ise Tim Legler . Timothy Eugene Legler , şu anda Ulusal Basketbol Birliği için oynayan ABD'li eski bir profesyonel basketbol oyuncusudur. Halen bir ESPN basketbol yorumcusu ve bir SiriusXM NBA Radyosu yardımcı sunucusu/analisti olarak görünmektedir.

Aktif basketbol oyunculuk kariyerine son vermiş olmasına rağmen, Legler , hala bir spor yorumcusu olduğu için her zaman ekranda olan ve hala göz önünde olan eski bir basketbolcudur. Son dönemde değişen yüzüyle herkesin dikkatini çeken ünlü eski oyuncu, ünlü basketbol maçları ve estetikleriyle dikkatleri üzerine çeken bir isim haline geldi.

Tim Legler'ın yüzü, sosyal medyada hızla dikkat çekti ve birçok kişi eski NBA oyuncusunun estetik ameliyat geçirdiğine ve yüzünün eskisinden daha şiş ve geniş olmasına neden olduğuna inanıyordu. Birçok yorumcu, kozmetik prosedürün başarısız olduğunu ve adamın cildi çok sıkı olduğu için bir yüz gerdirme olduğunu ve daha genç görünmek istediğini söyledi.

Michael Jordan ve Plastik Cerrahi

Basketbol denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Michael Jordan, Amerikalı profesyonel basketbolcudur. Görünüşünün, özellikle yüzünün değiştiği açıktır. Kariyerindeki görüntüleri ile şimdiki görüntülerini karşılaştırdığınızda, Michael Jordan'ın ona daha genç bir görünüm kazandırmak için bazı estetik operasyonlar geçirdiği açıktır.

Yıllar içinde yaptığı değişiklikler nedeniyle ünlü basketbolcular ve estetikleri listesinde yer alan Jordan, çene bölgesinde yaptırdığı estetikle dikkat çekiyor. Mevcut çenesi öncekinden farklı görünmekte, önceki çenesi daha genişti ve oyuncuya yuvarlak bir görünüm kazandırdı şeklinde bir çok yorum yapılıyor. Estetik ameliyattan sonra çenesi belirgin ve net bir görünüme kavuşur. Bu, ona genç bir görünüm kazandırmaya önemli ölçüde yardımcı oldu ve olduğundan daha genç görünmesini sağladı.

Michael Jordan'a uygulanan bir diğer estetik ameliyat da yüzündeki dolgu işlemleridir. Botox enjeksiyonları, yaş belirtilerini düzeltmeye yardımcı oldukları için yaşlanan ünlüler arasında popülerdir. Bu hizmeti kullandıklarında kırışıklık ortadan kalkar. 59 yaşında olmasına rağmen hala kırışıksız olduğu için Michael Jordan ünlü basketbolcular ve estetikleri arasında da geri kalmadı.

Günümüzde yanakları estetik dokunuşlardan sonra daha büyük görünüyor ve kimse gerçek yaşını söyleyemez. Yaşıtları şekilsiz yanaklarla boğuşuyor ama o çözümü bulmuş gibi görünüyor. Ünlü basketbolcu, yaşla birlikte ortaya çıkan sarkık yanakları doğal haline bırakmamayı, estetik dokunuşlar, botoks ve dolgularla daha canlı ve dolgun görünmesini sağlamayı tercih etti.

Milano Klinik ve Plastik Cerrahi

Ünlü basketbolcuların kullandığı tüm süreçleri ve estetiklerini sağlayan ve mevcut güzelliklerini, estetiğini ve ameliyatlarını daha fazla alanda sağlayan Milano Klinik, kalifiye hekimleri, yetkin personeli ve deneyimli ekibi sayesinde hastalarına son derece güvenli ve doğru estetik sunmaktadır.

Tüm bunlar Milano Klinik tarafından hem basketbolcuların estetik operasyonlarında hem de diğer estetik prosedürlerde kullanılabilen göğüs cerrahisi, yüz cerrahisi, vücut estetiği ve popo estetiği dahil olmak üzere çeşitli vücut bölgelerinde kozmetik cerrahi ve plastik cerrahi sağlamak için kullanılmaktadır. Çok çeşitli sektörlerden müşterilere hizmet verme konusunda önemli deneyime sahip olan Milano Klinik, ünlü basketbolcularda uygulanan diğer operasyonların yanı sıra burun estetiği , burun ucu kaldırma estetiği, yüz germe ameliyatı, göz kapağı estetiği ameliyatı ve yüz yağ transferi konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca Milano Klinik geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Yüz yağ transferi ve alın germe estetiği gibi yüz ameliyatlarına da erişilebilir. Bu yüz cerrahisi sektörlerine ek olarak; Milano Klinik, liposuction, boyun germe ameliyatı, kol ve sırt germe, meme küçültme ameliyatı gibi vücut estetiği tedavileri sunan bir markadır. Herkes ünlü basketbolcular ve estetikleri hayrandır ve bazı kişiler onların liderliğini takip ederek bu estetiği taklit etmek isterler.

Bazı durumlarda kişinin estetik görünümünü değiştirme amaçlı değil sağlık amaçlı yapılması gereken estetik operasyonları olan kişiler için çok önemlidir ve bu estetik operasyon işlemlerinin doğru bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Her iki durumda da hastalarına en iyi hizmeti vermek iş prensiplerinin başında gelir. Milano Klinik, kendini hastalarına üstün hizmet, en yeni teknolojik alternatifler, alanında uzman doktorlar, sağlık uzmanları ve sağlık personeli sunmaya adamıştır.

Önceki yazımıza http://milano.liteajans.com/unlu-futbolcular-ve-estetikleri/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum Yapın



Teşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)