SELENA GOMEZ PLASTİK AMELİYATI

Selena Gomez 22 Temmuz 1992'de Teksas'ta doğdu ve Ricardo Gomez ve Mandy Teefey'nin kızı. Şarkıcı, oyuncu ve yapımcı Selena Gomez, Amerika Birleşik Devletleri'nden geliyor. Oyunculuk kariyeri 2002 ve 2004 yılları arasında yayınlanan Barney & Friends adlı çocuk dizisiyle başladı. Ergenlik yıllarında, 2007-2012 yılları arasında yayınlanan Disney Channel televizyon dizisi Wizards of Waverly Place'de baş karakter Alex Russo'yu oynamasıyla tanındı.

Halen şarkı söyleme kariyerine devam ediyor ve birçok hit albüm çıkardı. Sosyal medya hesaplarında oldukça aktif ve görünüşüne ulaşıp ulaşmadığı veya güzelliğinin doğal olup olmadığı hakkında birçok varsayım alıyor. Bu nedenle Selena Gomez plastik cerrahi, estetik yaptırmayı reddettiği için soru konusu oldu. Ancak Selena Gomez estetik ameliyatlarının dudak dolgusu, kaş kaldırma, çene hattı ameliyatı ve doğal görünen burun estetiğini kapsadığı söyleniyor.

ŞARKICILARDA PLASTİK CERRAHİ

Sonuçlarının kalıcı ve hızlı olması nedeniyle plastik cerrahi tüm dünyada yaygın bir uygulama haline gelmiştir. İnsanlar doğuştan sahip oldukları ya da bir tür kaza sonucu sahip oldukları bir yanını değiştirerek özgüvenlerini artırmak için plastik cerrahiye başvururlar. Estetik cerrahideki bu artış, Selena Gomez gibi birçok büyük ismin de aralarında bulunduğu ünlüleri ve şarkıcıları da etkiledi. Selena Gomez plastik cerrahisi bir tartışma konusu oldu ve pek çok insan, o herhangi bir prosedürü almayı reddetmesine rağmen belirli prosedürleri olduğunu varsaydığı için bu konuda birçok söylenti var.

1. RİNOPLASTİ

Selena Gomez'in en çok konuşulan estetik ameliyatlarından biri, burun estetiği olarak da bilinen rinoplasti olması olabilir. Rinoplasti, burnun boyutunu, şeklini ve genel görünümünü değiştirme işlemidir ve hem estetik hem de tıbbi nedenlerle yapılır. Burnunun görünümünden ve genel görünüşünü ve özgüvenini nasıl etkilediğinden memnun olmayan kişiler, cildine güvenmek için burun estetiği operasyonlarına yöneliyor ve Selena Gomez'in de bu kişilerden biri olduğu söyleniyor.

Burun estetiğinin Selena Gomez estetik ameliyatı olmasının nedeni, burnunun ucunun birkaç yıl öncesine göre biraz daha yukarı ve daha ince görünmesidir. Fark önemli değil ve burun estetiği olmayı asla kabul etmedi. Küçüklüğünden beri kamera karşısına geçtiği için yaşlandıkça burnunun biraz değiştiği söylenebilir. Yaş, burnun görünümünü biraz etkiler, yani söylendiği gibi burun estetiği yaptırmış olabilir veya büyüdüğü için burnu değişmiş olabilir.

2. DUDAK DOLGULARI

Selena Gomez estetik ameliyatlarından bir diğeri de dudak dolgusu. Dudak dolgusu dudakların boyutunu ve görünümünü arttırmak için yapılır. Düzensiz görünen dudaklardan kurtulmak için dudak dolgusu da yapılabilir. Dudak dolgusu çoğunlukla tıbbi nedenlerden çok estetik nedenlerle yapılır.

Bu söylentinin sebebi ise dudaklarının özellikle üst dudağının eskisinden daha dolgun görünmesidir. Şimdiki görünümünde, eski fotoğraflarıyla karşılaştırıldığında, üst dudağı eskisinden biraz daha büyük görünüyor. Bu ince fark, hayranların dudak dolgusu yaptırmış olabileceğini düşünmesine neden oldu, ancak yine de doğal görünmesini sağladı. Ancak diğerleri, görünümün temel olarak dudak kalemi, photoshop veya ışık kullanımından kaynaklandığını düşünüyor. Selena, dudak dolgusu yaptırdığına dair söylentileri asla doğrulamadı.

3. KAŞ KALDIRMA

Kaş kaldırma, kaşların kozmetik olarak kaldırılabileceği bir tedavidir. Kaş kaldırma bazen alın germe veya alın gençleştirme olarak anılabilir. Kaş kaldırma, bölgedeki cildi ve yumuşak dokuyu yükselterek alnın, kaşın ve göz çevresinin görünümünü iyileştirir. Gözler ve kaşlar arasındaki mesafeyi artırmak, yüzün daha genç ve daha iyi görünmesini sağlamak için kaş kaldırma yapılır.

Kaş kaldırma, birçok kişinin kaşlarının eskisinden farklı göründüğüne dikkat çektiği gibi, Selena Gomez plastik cerrahi prosedürünün bir başka söylentisidir. Görünüşe göre göz kapakları ve kaşları arasında biraz daha fazla boşluk var, bu da hayranlarının bu görünümü elde etmek için kaşlarını kaldırmış olabileceğini düşünmesine neden oldu. Ancak, çok farklı görünmüyor, yani bu görünüm makyajın, kamera açılarının, aydınlatmanın vb. Etkisi olabilir. Görünümün arkasındaki neden ne olursa olsun, kaşlarını kaldıracağına dair söylentiler var.

4. JAWLINE CERRAHİSİ

Çene estetiği, çene ve çenenin yeniden şekillendirilebildiği işlemdir. Çene cerrahisi ortognatik cerrahi olarak da adlandırılır. Çeneyi belirginleştirmek ve belirginleştirmek ya da kemiği küçülterek çeneyi daha ince göstermek için kullanılabilir. Çene ve dişler hizada olmadığında, onları düzeltmek için de ameliyattan yararlanılabilir.

Jawline ameliyatı, Selena Gomez'in çene hattı ameliyatı mı yaptırdığını yoksa çene ameliyatı mı yaptırdığını tartıştığı gibi, tartışmalı bir Selena Gomez plastik cerrahi prosedürlerinden biri olmuştur.

Çene çizgisi, sosyal medyadaki son gönderilerine kıyasla daha yuvarlak göründüğü için, birçok insan çene çizgisi ameliyatı geçirdiğini düşünmeye başladı ve bu da Selena Gomez estetik ameliyatı söylentilerine neden oldu. Söylentiler olmasına rağmen, Selena estetik ameliyat olmayı reddetti ve farkın temelde kilo kaybından kaynaklandığını iddia etti.

ÇÖZÜM

Selena Gomez estetik ameliyatları, sosyal medyasında her yeni fotoğraf paylaştığında ya da albüm çıkardığında her zaman dedikodu konusu olmuştur. Bu söylentilerin arkasındaki sebep, görünüşünün çok az değişmesi ve insanların bunu yakalaması. Birçok kişi bu dedikodu prosedürlerinden en az birini alır ve bu prosedürlerin yapılması için Milano Klinik gibi güvenilir ve hijyenik bir kliniğe sahip olmak çok önemlidir. Hastanın sağlığını, ihtiyaçlarını ve isteklerini ilk sıraya koyan Milano Klinik gibi güvenilir ve hijyenik bir kliniğe sahip olmak, hastaların istedikleri sonuçları elde etmelerine yardımcı olur.

Bir önceki yazımızı http://milano.liteajans.com/en-sik-yapilan-estetik-ameliyat-prosedurleri-nelerdir/ adresinden okuyabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)