Kayleıgh Baldwın-Wılkınson KImdIr?

Kayleigh Baldwin-Wilkinson

Anne olmak bir lütuf olarak kabul edilir, mucizevidir ve bir hediyedir. Dahası, anne olmak bizi düşündüğümüzden daha fazla değiştirir. Hayatımızı birçok şekilde farklılaştırır. Yaşama şeklimizi, olayları yorumlama şeklimizi değiştirir. Tabii aynı zamanda vücudumuzu da değiştirir.

Birçok kadın hamilelik sırasında ve doğumdan sonra vücutlarında bölgesel değişiklikler yaşar. Bu tamamen normal ve aynı zamanda doğal bir değişikliktir. Kadınların bu dönemde yaşayabileceği değişiklikler göğüsler, karın, basen ve kollar olmak üzere vücutlarındaki birçok alanı etkiler.

Bazı farklılıklar belli bir sürede kendi kendine kaybolabilirken, bazıları da ne yazık ki kendi kendine gitmeyebilir. Bundan dolayı milyonlarca kadın hamilelikten önceki haline dönmek için birçok yola başvurur ve bir sürü farklı şey dener. Ancak bazen kilo vermenin doğal yolları işe yaramaz. Sorun birçok yerde olabilir. Bazı insanlar yanlış egzersiz rutinini deneyebilir; Bazı insanlar yanlış beslenmeyi dener. Ya da kişilerin doğal yollarla kilo vermesini engelleyen metabolik bir sorun olabilir. Bu aynı zamanda Kayleigh Baldwin-Wilkinson’ın da yaşadığı bir durum. Bu yazımızda Kayleigh Baldwin-Wilkinson'ın hikayesinden bahsedeceğiz.

Kayleigh Baldwin-Wilkinson'ı Tanıyalım

Kayleigh Baldwin-Wilkinson, Birleşik Krallık'ta Essex'te ikamet eden 28 yaşında bir kadındır. Morgan ve Harley adında iki harika çocuk annesidir. İlk önce yedi yıl önce Morgan'ı dünyaya getirdiğinde anne oldu ve ardından üç yıl sonra Harley ile ikinci defa anne oldu. Kayleigh'in uzun süredir kilo sorunlarıyla mücadele ettiği bilinen bir gerçek. İlk çocuğunu doğurduktan sonra kilo vermek için çok uğraştığını ve ikinci hamilelikten sonra kilo vermenin çok zor hale geldiğini söylüyor. Kendi kendine kilo vermeye çalıştığında çalışmaları sonuçsuz kaldı.

Kayleigh’in yaşadığı bu duruma yo-yo etkisi deniyor. Yo-yo etkisi, ağırlık döngüsü olarak da bilinir. Bu, ne denerse denesin verdiği kiloyu geri alacağı anlamına geliyordu. Kayleigh, yaklaşık 20 kilo verdi, ancak hepsini ekstra kilo ile geri aldı. Ayrıca sürekli hazır yemek yemesi de duruma yardımcı olmadı. Her hafta paket servis için 150 sterlinden fazla harcadığını söylüyor.

Kilosu çocuklarıyla olan ev hayatını etkilediğinden, çocuklarla kaliteli zaman geçirememesi onu harekete geçirdi ve araştırmaya başladı. Araştırmadan sonra gastrik bypass ameliyatı olmaya karar verdi.

Mide baypas ameliyatı, midenin küçük bir bölümünü geri kalanından ayırarak midenin boyutunu küçülten ve onu ince bağırsağa bağlayan bir ameliyattır. Bu, yediğiniz yiyeceklerin doğrudan bağırsağınıza gitmesini sağlar. Daha küçük mide, çok daha küçük yiyeceklerle dolu hissetmemize yardımcı olduğu için ameliyat kilo kaybına neden olur.

Araştırmasını yaptıktan sonra Kayleigh, Birleşik Krallık'ta bu ameliyatı yaptırmanın maliyetinin 10.000 ila 20.000 £ arasında olabileceğini gördü. İşte o zaman Türkiye'de ameliyat olmaya karar verdi. Son birkaç yıldır sağlık turizminde manşetlere çıkan Türkiye’de, hayalini kurduğu ameliyatı yaklaşık 3 bin 200 sterline yaptırabileceğini gördü.

Ameliyattan önce Kayleigh, yaklaşık 120 kiloydu. Ameliyattan sonra bir yıl boyunca 66 kilo oldu. Ancak birçok kadında olduğu gibi o kiloları verdikten sonra cildi sarkmaya başladı.

Kilo verdikten sonra sarkma doğal olarak gerçekleşir. Cilt uzun süre gerilirse esnekliğini kaybeder. Yani kilo verdikten sonra bu fazla deri vücuttan sarkmaya başlayacaktır.

Kadınların kilo verdikten sonra sarkmalarının yanı sıra hamilelik sırasında ve sonrasında çatlaklar da yaşadığını belirtmekte fayda var. Çatlaklara hızlı kilo alımı neden olur ve cildinizin ne kadar hızlı büyüdüğüne verdiği tepkidir.

Kayleigh bir yıl içinde kilo verdi, ancak görünüşünden memnun değildi, estetik ameliyatlar için Türkiye'ye dönmek için fazladan 4.500 £ harcadı. Karın germe estetiği, meme dikleştirme estetiği ve meme büyütme estetiği ameliyatlarını oldu.

Karın germe ameliyatında alt karın bölgesindeki fazla deri kesi ile alınarak vücuda tonda bir görünüm kazandırılır. Meme implantı ameliyatında silikon meme protezlerinin implantasyonu ile memenin şekli ve genel görünümü değiştirilir. Son olarak Meme dikleştirme operasyonu, memelerin daha dik görünmesi için kesi ile derinin bir kısmını alarak memelerin sarkmasına yardımcı olur.

Kayleigh şimdi, vücudu ile her zamankinden daha mutlu. Bu değişiklikleri sadece kendisi için değil çocukları için de yaptığını söylüyor. Artık nefes darlığı çekmeden, herhangi bir fiziksel acı hissetmeden çocuklarıyla daha kaliteli zaman geçirebiliyor. Ve bunu sadece bir yıl içinde gerçekleştirdi.

Kayleigh Baldwin-Wilkinson, güzel hissetmeyi ve çocuklarına daha fazla zaman ayırabilmeyi hayal etti ve estetik ameliyatlarla sadece bir yıl içinde hayallerine ulaştı. Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Milano Klinik tam size göre! Her yıl binlerce insanın hayallerine ulaşmasına yardımcı olduk, size de yardımcı olmak istiyoruz. Hizmetlerimiz, fiyatlarımız ve daha fazlası hakkında ek bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Önceki yazımızı http://milano.liteajans.com/iyi-bir-jawline-icin-fikirler/ linkinden okuyabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)