Gigi Hadid Plastik Cerrahi Prosedürü

Modellerde Plastik Cerrahi

Değişen güzellik standartları ile bu standartlara uymadığına inanan kişiler için estetik cerrahi önemli bir yer tutmaya başladı. Bu güzellik standardı, özellikle eğlence ve moda endüstrilerinde çalışan insanlar için güçlü bir şekilde belirlenmekte. Bu dikte edilen güzellik standardı nedeniyle, şarkıcılar, aktörler ve modeller arasındaki bu duruşa uymayan insanlar işe alınmak için görünüşlerini değiştirme ihtiyacı hissediyorlar.

Normalde modellerde plastik cerrahi yaygın değildir, ancak özellikle süper modellerde yaygındır, çünkü şarkıcıların veya aktörlerin aksine, bir modelin işi giysiyi sunmaktır, ancak süper modeller de normal modellerin aksine görünüşlerini sergilerler. En popüler süper modellerden biri olan Gigi Hadid'in bazı estetik ameliyatlar yaptırdığı tahmin ediliyor. Gigi Hadid plastik cerrahi süreci tam tersini iddia etmesine rağmen popüler bir konudur.

Gigi Hadid Plastik Cerrahi Prosedürü

Gigi Hadid Plastik Cerrahi

Yolanda ve Mohammad Hadid'in kızlarından biri olan Gigi Hadid'in kendisi gibi model olan bir kız kardeşi Bella Hadid ve Anwar Hadid adında bir erkek kardeşi var. Ekim 2021'e kadar Zayn Malik ile birlikteydi ve çiftin 2020'de Khai Hadid Malik adında bir kız bebekleri oldu. Çift, Zayn Malik ve Gigi'nin annesi Yolanda Hadid arasındaki bir tartışma nedeniyle ayrıldı. Gigi Hadid 2013 yılından beri modellik yapıyor ve halen devam ediyor.

Gigi Hadid'in sürekli göz önünde olması nedeniyle Gigi Hadid plastic cerrahi süreci, insanların onun görünüşünü elde etmek için estetik yaptırdığı yönündeki spekülasyonları nedeniyle bir soru konusu haline geldi. Gigi Hadid estetik yaptırdığına dair söylentileri kendisi reddetse de, insanlar onun dolgu, rinoplasti ve kaş kaldırma operasyonu yaptırdığını düşünüyor.

1. Derma Dolgu Maddeleri

Gigi Hadid plastik cerrahisinin en popüler dedikodularından biri derma dolgu maddeleridir. Yüz ve dudak dolgusu olarak da adlandırılan dermal dolgu maddeleri, dudak, yanak gibi bölgeleri dolgunlaştırmak için yüzünüze enjekte edilen, kırışıklıkları doldurup hacim kazandıran kimyasallardır. Dolgular sadece geçicidir ve kullanılan dolgunun türü ve nerede uygulandığı ne kadar kalıcı olduklarını belirler. Normalde altı ila on sekiz ay dayanırlar, yüzünüzün geri kalanı normal şekilde yaşlanacaktır.

Gigi Hadid plastik cerrahi söylentileri arasında en popüler olanlarından biri de yüzüne dolgu yaptırıp yüzünü yuvarlaklaştırdığına dair söylentiler. Bununla birlikte, eski fotoğraf veya videolarıyla karşılaştırıldığında, birçok kişi için dolgu yaptırmadığı ve farklı görünümlerinin hem daha yaşlı görünmesi hem de makyajından kaynaklandığı açık. Yüzüne herhangi bir dolgu yaptırdığını reddeden Gigi, kariyerinin ilk yıllarında yaptığı gibi tek farkın makyaj olduğunu, makyajını kendisinin yaptığını, farklı görünmesini sağladığını söyledi. Ayrıca yanaklarının, dudaklarının ve insanların dolgu yaptırdığını iddia ettiği yüzünün diğer kısımlarının tamamen doğal olduğunu söyledi.

2. Rinoplasti

Daha çok burun estetiği olarak bilinebilen rinoplasti, burnun görünümünü ve işlevini iyileştirmek için yeniden şekillendirmek ve yeniden yapılandırmak amacıyla yapılan plastik cerrahidir. Hem burnun şeklini değiştirmek gibi kozmetik nedenlerle hem de solunum ve sinüs sorunları gibi tıbbi nedenlerle, doğuştan gelen rahatsızlıklardan kaynaklanan şekil bozuklukları için yapılabilir.

Rinoplasti, Gigi'nin kendisinin almayı reddettiği bir başka söylenti Gigi Hadid plastik cerrahi ameliyatıdır. Bazı kişiler onun rinoplasti ameliyatı olduğunu iddia edip Gigi'nin eski fotoğraflarını yakın tarihli fotoğraflarla karşılaştırdığı için internet burun estetiği konusunda ikiye bölünmüş durumda. Ancak diğer grup, aslında hiçbir şey yapmadığına inanıyor ve bu grup çoğunlukta. Gigi, rinoplasti olmayı reddetti ve annesi Yolanda Hadid ve genç yaşlarındaki fotoğraflarıyla karşılaştırıldığında, annesinin gençliğine oldukça benziyor.

3. Kaş Kaldırma

Genellikle alın germe veya alın gençleştirme olarak adlandırılan veya bilinen kaş kaldırma, alın ve kaşın yumuşak dokusunu ve cildini kaldırarak kaşları kaldıran kozmetik bir tedavidir. Kaş kaldırma, alın, kaş ve göz çevresinin görünümünü iyileştirir. Kaş kaldırma, tek başına veya göz kapağı estetiği olarak da bilinen blefaroplasti veya yüzün genel görünümünü iyileştirmek için yüz germe gibi diğer yüz ameliyatları ile birlikte yapılabilir.

Kaş kaldırma, kişiye daha genç bir görünüm kazandırdığı için modeller arasında oldukça yaygın olabileceğinden, Gigi Hadid plastik cerrahi prosedürü hakkında söylentili bir başka işlemdir. Kaş kaldırma işlemi yaptırdığını iddia eden ve iddialarının bir kanıtı olarak eski fotoğrafları yenileriyle karşılaştırarak, yapılabilecek ek işleri gösterme şansı olan küçük farklılıklar buluyorlar. Gigi, her estetik operasyonda olduğu gibi herhangi bir estetik operasyon geçirmediğini reddetmiş ve bir kez daha yüzüne ek bir estetik operasyon yapılmadığını iddia etmişti.

Gigi Hadid estetik yaptırdığına dair söylentiler olsa da estetikle ilgili her söylentiyi yalanladı ve hiçbir şey yaptırmadığını söyledi. Gigi Hadid herhangi bir estetik ameliyat yaptırmamış olsa bile, birçok kişi bu işlemleri yaptırmaktadır ve bu işlemleri yaptırmak için doğru ve güvenilir kliniği bulmak çok önemlidir. Milano Klinik gibi güvenilir klinikler, bu plastik cerrahi prosedürlerini sağlar ve hastalarına elde etmek istedikleri görünümü verdikleri gibi en iyi koşullarda tedavi etmeyi amaçlar. Gigi Hadid plastik cerrahi söylentileri, gerçekten herhangi bir işlem yaptırıp yaptırmadığını merak eden insanlar tarafından sıkça konuşulmaktadır.

Önceki yazımıza http://milano.liteajans.com/en-cok-tercih-edilen-dugun-oncesi-3-estetik-ameliyat/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)