EN SIK YAPILAN ESTETİK AMELİYAT PROSEDÜRLERİ NELERDİR?

Sosyal medya ve photoshop çağında gerçekçi olmayan beklentilere kapılıp doğuştan sahip olduğumuz özelliklerden mutsuz olmaya başlamak çok kolay. Plastik cerrahi prosedürleri oldukça popüler hale geldi ve birçok insan kendileri hakkında böyle hissetmeye başladıkça yaygın olarak yapıldı. Bu mutsuzluk hissi ve dış görünüşünden memnun olmama nedeniyle insanlar her zamankinden daha iyi hissetmek ve görünmek için estetik ameliyatlara yöneliyor. Bu artan değişim ihtiyacının bir sonucu olarak, bazı plastik cerrahi prosedürleri diğerlerinden daha yaygın hale geldi.

PLASTİK CERRAHİ İŞLEMLERİ

Birçok kişi sahip oldukları özelliklerden veya kilolarından memnun değildir ve bu özellikleri kalıcı olarak değiştirmenin yolu estetik yaptırmaktan geçtiğinden, insanlar kendilerini ve görünümlerini daha iyi hissetmek için bu işlemlere yönelirler. Pek çok kişinin arzu ettiği görünüme kavuşmak için estetik ameliyatlara yönelmesi nedeniyle bazı estetik ameliyatlar diğerlerine göre daha yaygın hale gelmektedir. En yaygın beş plastik cerrahi prosedürü, rinoplasti, meme büyütme, liposuction, yüz germe ve kalça büyütme olarak sıralanabilir.

En Sık Yapılan Estetik Ameliyat Prosedürleri Nelerdir

En Sık Yapılan Plastik Cerrahi İşlemleri Nelerdir?

1.RİNOPLASTİ

Burun yüzün ilk tanınan kısımlarından biridir ve şekli kişinin yüzünün tüm görünümünü ve hatta özgüvenini değiştirir. Bu nedenle “burun ameliyatı” olarak da bilinen rinoplasti, en sık yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Rinoplasti veya burnun yeniden şekillendirilmesi, sanıldığından daha sık yapılan bir tedavidir. Hem erkekler hem de kadınlar, burunlarının bazı özelliklerinden rahatsız oldukları için burunlarının şeklini değiştirmek isterler ve bu da rinoplastiyi oldukça yaygın bir plastik cerrahi prosedürü haline getirir. Milano Klinik gibi güvenilir bir klinikten rinoplasti almak, hastaların almak istediği sonuçların alınmasını sağlamak için çok önemlidir.

2.MEME BÜYÜTME

En sık yapılan estetik ameliyatlardan bir diğeri de hem estetik hem de tıbbi nedenlerle yapılabilen meme büyütme ameliyatıdır. Meme büyütme estetiği, memenin şeklini, boyutunu ve genel görünümünü değiştirerek hastanın ihtiyaç ve isteklerine göre memeleri simetrik, daha küçük veya daha büyük hale getirme işlemidir. Birçok kadın estetik nedenlerle veya geçirdikleri tıbbi bir prosedür nedeniyle memelerinin şeklinden, boyutundan veya görünümünden memnun olmadığı için meme büyütme oldukça yaygındır. Milano Klinik gibi pek çok güvenilir klinik, müşterilerinin sahip olmak istedikleri görünüme kavuşmaları için göğüs büyütme prosedürleri sunmaktadır.

3.LIPOSUCTION

Liposuction, vücuttaki fazla yağlardan kurtulmanın en hızlı yollarından biridir ve bu, birçok insanın kilolarından veya vücut yağlarının vücutlarına dağılımından memnun olmadığı için prosedürü en yaygın plastik cerrahi prosedürlerinden biri haline getirir. Fazla kilolar diyet ve uzun süre devam etmesi kolay olmayan daha aktif bir yaşam tarzı ile kaybedilebilir ve insanlar daha sonra kilo vermeyi zorlaştıran sıkı diyetlerle metabolizmalarını bozma eğilimindedir. Bu zorluklardan dolayı birçok kişi fazla vücut yağlarından kurtulmak için liposuctiona yönelir ve liposuction en yaygın plastik cerrahi prosedürlerinden biri haline gelir.

4.YÜZ KALDIRMA

Pek çok kadın kendi vücudundan memnun olmadığı ve değişim ihtiyacı hissettiği için Brezilyalı ama germe, aynı zamanda tüm dünyada en sık yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Sosyal medya tarafından belirlenen güzellik standartları, bu prosedürün en yaygın olanlardan biri olmasının büyük bir kısmıdır. Alt vücut bölgesinin yeterince iyi olmadığı endişesi nedeniyle çoğu kadın, vücutlarına daha iyi ve daha özgüvenli hissetmek için Brezilya popo estetiğine yönelme eğilimindedir. Brezilya popo kaldırma, düzgün yapılmadığında komplikasyonlara neden olma şansı ile bilinir. Bu nedenle, diğer plastik cerrahi prosedürlerinde olduğu gibi, en yaygın plastik cerrahi prosedürlerinden biri sırasında veya sonrasında komplikasyonları veya sorunları önlemek için Brezilya popo estetiği yaptırmak için Milano Klinik gibi güvenilir bir klinik bulmak çok önemlidir.

Birçok insan görünüşünden memnun değildir ve bunu değiştirmek ve kalıcı olarak yapmak ister. Bu insanların çoğu istedikleri görünüme kavuşmak için estetik ameliyatlara yöneliyor. Talepleri ve ihtiyaçları nedeniyle bazı işlemler diğerlerinden daha fazla yapılır ve bu da onları en yaygın plastik cerrahi işlemler haline getirir. Birçok klinik hastalarına bu prosedürleri sağladığı için bu işlemleri yaptırmak kolaydır, ancak bu plastik cerrahi işlemlerini komplikasyon riski en düşük ve iyi sonuçlarla almak zor bir iştir. Bu nedenle, tüm bu yaygın plastik cerrahi prosedürlerini temizlikle sağlayan ve hastalarına istedikleri sonuçları vermeyi amaçlayan Milano Klinik gibi güvenilir bir klinik bulmak çok önemlidir.

Bir önceki yazımızı http://milano.liteajans.com/unlu-basketbolcular-ve-estetikleri/ adresinden okuyabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)