Bella Hadid Estetik Ameliyatı

Bella Hadid, günümüzün en tanınan isimlerinden biridir. Bu nedenle birçok ünlü gibi onun da adı estetik operasyonlarla anılıyor. Bella Hadid estetik ameliyatı denilince akla birçok operasyon gelmesinin sebebi Bella Hadid'in çok güzel bir kadın olmasıdır.

Bugün neredeyse her kadın onun gibi görünmek istiyor. Ayrıca pek çok kişi onun çocukluğuyla bugününün hiç de benzemediğini iddia ediyor ve bunu kanıt olarak görüyor.

Ancak Bella Hadid, uzun süredir estetik operasyon geçirdiğini yalanladı. Hatta bazı söylemleri, estetiğe aykırı olduğunu da akla getiriyor. Bella Hadid estetik ameliyatı olarak sadece rinoplastinin gerçek olduğunu biliyoruz. En azından Bella Hadid öyle diyor.

Bahsi geçen Bella Hadid estetik ameliyatını biraz daha iyi anlatmak için önce Bella Hadid'in kim olduğunu anlatmak istiyoruz.

Bella Hadid Estetik Ameliyatı

Bella Hadid kimdir?

Isabella Khair Hadid 9 Ekim 1996'da doğdu. 1.75 metre boyundaki Bella Hadid, Filistin asıllı Amerikalı bir modeldir. 2016 yılında sektör uzmanları tarafından Yılın Modeli Ödülleri'nde "Yılın Modeli" seçildi.

Müslüman olduğu bilinen ve Müslüman olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Hadid, Trump'ın İsrail'deki ABD Büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma ve Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararına karşı 8 Aralık 2017'de Londra'daki protestolara ablası Gigi ile birlikte katıldı.

Umutsuz Ev Kadınları dizisinde oynayan Yolanda Hadid'in kızı ve dünyaca ünlü model Gigi Hadid'in kız kardeşidir. Bella Hadid  estetik ameliyatı ile ilgili verdiği bir röportajda, ablasının güzelliğiyle karşılaştırılmaktan bıktığını söyledi. Bella Hadid, plastik cerrahi hakkında birçok yanlış yazı yazıldığı için üzgün olduğunu ve bu durumun psikolojisini çok kötü etkilediğini birçok yerde belirtiyor. Bu sebeple bu yazımızda sizlere doğru bilgileri aktarmanın bizim için önemli olduğunu belirtmeliyiz.

Bella Hadid estetik ameliyatı konusunun genç kadınlar için önemli olduğunu biliyoruz. Ancak her ameliyatın herkes için doğru olmadığı unutulmamalıdır. Hangi operasyonların size daha uygun olduğunu belirlemek için Milano Klinik'ten randevu alabilirsiniz. Milano Klinik uzman kadrosu ile sizin için en uygun operasyonları belirleyebilir. Elbette güzel olma kavramı hayatımızda çok büyük bir yer kaplıyor. Ancak estetik operasyonlara karar verirken doğru kişilerden yardım almanızı ve sağlığınızı ön planda tutmanızı öneririz.

Bella Hadid Estetik Ameliyatı: Burun Estetiği

Bella Hadid estetik ameliyatı denilince ilk akla gelen ameliyat burun estetiği oluyor. Bella Hadid, ilk başlarda estetik yaptırmadığını söyledi. Daha sonra 14 yaşında burun ameliyatı olduğunu belirtti. Bugün ise keşke atalarımın burnuna sahip olsaydım şeklinde bir bakış açısı var.

14 yaşında burun ameliyatı gerekli olmadıkça önerilmez. Fiziksel gelişimi tamamlandığında burnunuz için en doğru sonucu alabilirsiniz.

Genç yaşta burun ameliyatı olduysanız ve şimdi burnunuzun şekli değiştiyse revizyon rinoplasti gibi seçenekler vardır. Bu konuda detaylı bilgi almak için Milano Klinik WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunun dışında Bella Hadid estetik ameliyatı denilince akla başka ameliyatlar da gelmektedir. Yıllardır, Bella'nın dolgu enjeksiyonları, blefaroplasti (göz kapaklarını kaldırma), çene ameliyatı ve burun ameliyatı geçirdiğine dair spekülasyonlar vardı.

Daha önce de belirttiğimiz gibi sadece burun ameliyatı olduğunu itiraf etti. Ameliyat olmasına gerek olmadığını, çocukluğuna göre çok daha zayıf olduğunu ve bu nedenle yüzünün daha ince olduğunu belirtiyor. Çenesini makyajla yaptığını birçok yerde makyajın bir mucize olduğunu düşündüğünü söylüyor.

Blefaroplasti, Bella Hadid estetik ameliyatı denilince akla gelen ikinci ameliyattır. Bazı genç modeller ve oyuncular yaptırsa da blefaroplasti genellikle ileri yaşlarda yapılan bir ameliyattır. Göz kapağı estetiği de diyebiliriz.

Bella Hadid, yüzünde kullandığı bantlarla badem gözlerini yaptığını açıkladı. Ayrıca çok dar saç modelleri kullanılarak bu görünüm elde edilebilir.

Blefaroplasti ile ilgili detaylı bilgiye http://milano.liteajans.com/blefaroplasti-proseduru-hakkinda-her-sey/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bella Hadid Estetik Ameliyatını Neden Merak Ediyoruz?

Bella Hadid çok başarılı bir model. Bu nedenle birçok makyaj hilesiyle çok daha güzel görünebilir. Ancak herkesin gözü önünde olmanın ve güzel olmak zorunda olmanın baskısıyla ruh sağlığının bozulduğunu belirtiyor. Bu nedenle Milano Klinik olarak herkesin aynı kişi olmasına sıcak bakmadığımızı ve estetik operasyonların da kişiye özel olduğunu belirtmek isteriz.

Bazı durumlarda estetik kaygılar kişilerin ruh sağlığını çok kötü etkiler. Bunun dışında, Bella Hadid estetik ameliyatı ile ilgili bu konuda dünyada en çok tercih edilen estetik operasyon Rinoplastidir. Bunun nedeni burnumuzun yüzümüzün ortasında olması ve altın oranı etkilemesidir. Çok rahatsız olduğunuz bir alanı en uygun şekilde düzeltmeniz psikolojinizi de geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımızı http://milano.liteajans.com/meme-kanseri-sonrasi-meme-rekonstruksiyonu/ adresinden okuyabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)